Tvorba elektronických obchodů

Tvorba a správa eshopů na systému OpenCart.

Najmout
Tvorba elektronických eshopů

Nabízím tvorbu elektronických obchodů postavených na open-source systému Opencart. Jedná se o systém, který je bezesporu jedním z nejlepších. O první příčku soupeří se systémem Prestashop. V jednoduchosti a přehlednosti však Prestashop poráží. Opencart je systém, na který jsou výrazně levnější rozšíření a šablony.

Opencart doporučuji jako nejlepší řešení pro začínající provozovatele eshopů s prodejem do 15 000 položek a provozovatele, jejichž stávající systém je zastaralý a již nevyhovuje rychle se rozvíjejícím trendům v oblasti ecommerce.

Soběstačnost

Open-source systém pod vlastní správou neznamená věčné problémy a starosti, když máte někoho šikovného a zkušeného. Znamená to, že máte nad svými daty kontrolu a nemusíte se spoléhat na chod cizích služeb a doufat ve fungování příští den.

Upravitelnost

Díky MVC architektuře je zdrojový kód přehledný a rychle se v něm zorientuje každý programátor. Na systém Opencart je v současné době 10 000 rozšiřujících modulů, z toho je 30% zdarma.

Cenová výhodnost

Základní systém je zdarma a nabízí mnoho funkcí. Vylepšit obchod k dokonalosti je jen otázkou kvalitní šablony, příprav na optimalizaci SE0 a individuálních úprav zdrojového kódu. Roční náklady na technický provoz eshopu jsou jen v rámci hostingu a doménového jména. Správcovství obchodu a další úpravy jsou formou hodinové sazby.